KONST / Litografier / Grafiska blad 17526224
nr 1752 6224
Grafiska blad
21 st, Peter Åström (f. 1946), Sverige. Signerad, bladets mått: 46x57-90x63, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:58:44
300 kr
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor