KONST / Litografier / Grafiska blad 17526224

nr 1752 6224

Grafiska blad

21 st, Peter Åström (f. 1946), Sverige. Signerad, bladets mått: 46x57-90x63, oramade lösa blad

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:58:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.500 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor